Instagram

HakkımızdaHakkımızda

NCS Yangın İhbar ve Algılama – Siemens Yangın Algılama Sistemleri

Kalite Politikamız

Siemens yangın algılama sistemleri ile ilgili müşterinin ihtiyaçlarını belirleyip, beklentilerinin üzerinde hizmet verip ; Siemens yangın algılama yetkili bayiisi olarak çözüm ve çalışma ortağı olabilmek ve bunu profesyonellik anlayışımız ile bilgi ve tecrübelerimiz ışığında gerçekleştirmekle üstün Siemens Cerberus Pro kalitesi yakalanmış olur.

Siemens Bina Teknolojileri çözüm ortağı olan ; NCS Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’nin kalite politikası çalıştığımız firmaların tümünde Kalite Yönetimini sürdürmek ve tüm birimlerde aynı şekilde Siemens markasının getirdiği kalite politikasını korumayı sağlamak ve bunu sürekli geliştirmektir

Siemens Yangın İhbar ve Algılama

Çalışma Uygulaması

Siemens Bina Teknolojileri çözüm ortağı ve yetkili bayiisi olan ; NCS Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri iş aşamalarını organizasyondaki en alt kademedeki çalışanlarına kadar Siemens markasının ve çözüm ortağı olmanın getirdiği sorumlulukları gerekli şekilde üstlenerek Siemens yangın algılama, ihbar, söndürme sistemleri, kartlı geçiş ve anons seslendirme projelerinde işlemleri Siemens markasının getirdiği sorumluluğa uygun yapılması ve etkinliğin artması amacı ile tanımlar, Siemens Yangın Sistemleri için yazılı hale getirir ve kontrol altında tutar. Tespit edilmiş hedeflere ulaşmak için gerekli iş akışlarının tümü koordine edilecek, gerekli dağıtımları yapılacak, ve uygulamaları takip edilecektir.

Siemens Bina Teknolojileri

Çözüm Sağlayıcılık

Siemens Bina Teknolojileri çözüm ortağı ve yetkili bayiisi olan ; NCS Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’nin Siemens yangın algılama ve söndürme projelerinde teknolojik bilgisi ile Siemens yetkili bayiisi olmanın getirdiği avantajla pazar rekabet şartlarına uyan ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan bir çözüm üreticisi olmak azmindedir. Siemens yangın sistemleri ; Müşteri istekleri incelenecek ve tam anlamıyla anlaşılacak; ihtiyaç açıkça görülecek ve temin edilecek; Müşteri tatmini takip edilip analiz edilecektir.

Misyonumuz

Siemens Bina Teknolojileri çözüm ortağı ve yetkili bayiisi olan; NCS Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’nin Şirket misyonu şunlardır:

  • Müşteriye temin edilmiş ürünlerin ilgili hizmet ve ürünlerde satışta, üretimde, pazarlamada, Müşteri odaklı çözüm iyileştirmesinde etkin olabilmek.
  • Müşteri odaklı ürün ve hizmet temini.
  • Çözüm partnerliği.
  • Müşterilerimize katma değer katabilmek.

Vizyonumuz

Siemens Bina Teknolojileri çözüm ortağı ve yetkili bayiisi olan ; NCS Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri’nin vizyon’u Siemens yangın ihbar sistemleri, Cerberus Pro , Siemens Algorex, Siemens Synova, Siemens yangın söndürme, FM200 Sistemleri, CCTV, Siemens SiPass kartlı giriş ve pnömatik transfer sistemleri konusunda iş merkezleri, oteller, hastaneler, sanayi kuruluşları, bankalar ve diğer korunma riski maksimum olması gereken bina ve yapılarda söz konusu sistemlerin temini, montajı, devreye alınması ve danışmanlık hizmetleri ile risklerin minimuma düşürülmesini sağlayarak müşterilerimiz için en iyi çözüm ortağı olabilmektir.

Siemens Yangın Sistemlerinde ; Müşterilerimize vermiş olduğumuz ürün ve Siemens yangın sistemlerinin Periyodik bakım hizmetlerinde sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmektir. Biz, çalışmalarımıza tüm gücümüzle ve adanmışlığımızla böyle sağlam bir strateji ile Siemens yangın ihbar ve algılama sistemleri ürünleri ile müşterilerimizi buluşturuyor , Siemens Çözüm Ortağı olmanın verdiği güçle şirket misyonumuzu oluşturuyoruz.

 

Siemens Yangın Sistemleri, Siemens Çözüm Ortağı, Siemens Cerberus Pro, Siemens Algorex , Siemens Synova Yangın Sistemleri, Siemens Cerberus FIT, Siemens Cerberus Eco, Siemens Yangın Algılama, Siemens Yangın Algılama Bayileri, Siemens Yangın Alarm Sistemleri, Siemens Yangın Algılama Bayileri