Instagram

Teknik Servis Hizmeti

Satış sonrası verilen teknik servis güvenlik sistemleri için alınan hizmetler konusunda belki de en önemli konuların başında gelir. Uzman ekiplerimiz ile sistem üzerindeki hatalar çözümlenerek sistemin en iyi performans ile çalışması sağlanır.

Satış sonrası teknik desteğin yalnızca yüksek teknolojik ürünlerle değil yetkin, profesyonel ve alanında tecrübeli bir ekiple verilmesi gerektiğinin farkındayız.

NCS Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemleri Uzman teknik ekibimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve sorunlarını en hızlı ve doğru biçimde tespit edebilmek ve de sorunları en hızlı şekilde giderebilmek için hem hizmet içi hem de kullanılan teknolojik ürünlerin eğitimlerini periyodik olarak almaktadırlar.

NCS Yangın İhbar ve Güvenlik Sistemlerinin hedefi, müşterilerimiz ile aramızda kurduğumuz güven duygusunu pekiştirmek ve sorunlara çözüm sunmak için satış sonrası destek hizmetleri birimimiz ile proje tesliminden sonra müşterilerimizin ek ihtiyaçları ve sorunları için hizmet vererek hızlı ve etkili cevaplarla amaca yönelik çözümler sunmaktır.